Partizan Beograd
Hoãn
Hoãn
Hoãn
Hoãn
Villarreal | 0 - 2 | Man United |
Dynamo Kyiv | 1 - 2 | Munich |
Barcelona | 0 - 0 | Benfica |
Young Boys | 3 - 3 | Atalanta |
Chelsea | 4 - 0 | Juventus |
Malmoe FF | 1 - 1 | St. Petersburg |
Lille | 1 - 0 | FC Salzburg |
Sevilla | 2 - 0 | Wolfsburg |
Spartak Moscow | 2 - 1 | Napoli |
Middlesbrough | 1 - 2 | Preston North kết thúc |
Nottingham Forest | 0 - 0 | Luton Town |
Blackpool | 0 - 0 | West Brom |
Coventry đô thị | 0 - 0 | Birmingham đô thị |
Reading | 0 - 1 | Sheffield United |
Gimnasia LP | 5 - 2 | Talleres |
CA Huracan | 1 - 0 | Patronato de Parana |
Atletico GO | 1 - 1 | Juventude |
Aldosivi | 2 - 0 | San Lorenzo de Almagro |
Gremio | 2 - 2 | Flamengo |
Palmeiras | 2 - 2 | Atletico MG |
Velez Sarsfield | 2 - 0 | Argentinos Juniors |
Godoy Cruz Antonio Tomba | 1 - 3 | Estudiantes de la Plata |
Marumo Gallants | 22:00 | Maritzburg United |
Stellenbosch FC | 22:30 | Orlando Pirates |
Kaizer Chiefs | 22:30 | AmaZulu FC |
Mamelodi Sundowns FC | 22:30 | SuperSport United |
Tshakhuma FC | 23:00 | Maritzburg United |
Coca Cola | 01:00 | ENPPI |
Future FC | 1 - 2 | ENPPI |
Jeonnam Dragons | 18:00 | Daegu FC |
Jeonnam Dragons | 18:00 | Daegu FC |
Madura United | 2 - 0 | Persik Kediri |
Madura United | 15:15 | Persik |
Persebaya Surabaya | 18:00 | Persita Tangerang |
Persebaya Surabaya | 18:00 | Persita |
Persiraja Aceh | 20:45 | Persib Bandung |
Persiraja Banda Aceh | 20:45 | Persib Bandung |
Municipal Perez Zeledon | 1 - 0 | Sporting San Jose |
Deportivo Saprissa | 3 - 0 | Deportiva San Carlos |
Sydney Olympic | 1 - 1 | Sydney FC |
Tigers FC | 0 - 0 Hoãn | APIA Leichhardt Tigers |
Perth Glory | 16:00 | Melbourne city FC |
Perth Glory | 1 - 1 | Melbourne Victory |
TSU | 0 - 0 Hoãn | Taipei thành phố Tatung |
Zhanyi Skywalkers | 0 - 0 Hoãn | CPC FC |
Taichung Futuro | 0 - 0 Hoãn | Tainan city |
Taipower | 18:00 | HangYuen/Fujen |
Karvina | 0 - 0 Hoãn | Banik Ostrava |
FK Varnsdorf | 0 - 0 Hoãn | Opava |
FC Minaj | 0 - 0 Hoãn | FC Kolos Kovalivka |
Budaors | 19:00 | Aqvital FC Csakvar |
Dorogi FC | 19:00 | Szolnok |
III Keruleti TVE | 19:00 | Gyori ETO |
Soroksar SC | 19:00 | Diosgyori VTK |
Szentlorinc | 19:00 | Vasas Budapest |
Drava Ptuj | 0 - 0 Hoãn | NK Krka |
Dukla Banska Bystrica | 22:00 | Namestovo |
FK Radnik Surdulica | 0 - 0 Hoãn |